نتایج جستجو برای عبارت :

یادواره شهداء

استاد سید محمّدمهدی میرباقری:

«قمر بنی‌هاشم حضرت ابوالفضل(سلام ‌الله علیه)، سرآمد همه کسانی بودند که از روی بصیرت و درایت به امام حسین(علیه السلام) پیوستند.
اگر همه مقاتل را بگردید، یک‌جا نمی‌یابید که مورخان نقل کرده‌اند که حضرت پیشنهادی به امام(علیه السلام) داده باشند که مثلاً بروید یا نروید! جنگ کنید یا نکنید! زن و بچه با خودتان ببرید یا نبرید! 
کاملاً می‌دانند که سیّدالشّهدا(علیه السلام) موعظه لازم ندارند و اگر انسان می‌خواهد بهره ب
حوصله‌ی شرح قصه (غصه) نیست... 

پی‌نوشت:
۱. هیچ‌وقت گریه و اشک‌های مادرم رو که با شنیدن این سرود مثل بارون صورتش رو خیس کرده بود، فراموش نمی‌کنم.
۲. اگر من هیچ هم در این مملکت سهمی دارم، به سهم خودم هیچ‌وقت از خون شهدای این مرز و بوم، از خائنان به خون و آرمان و اهداف این شهداء، از کسانی که خون شهداء رو پله‌ی ترقی دنیاشون کردن و خاصه از کسانی که مردم رو نسبت به شهداء و راه و مسیر و نظامی که براش خون دادن بدبین کردن نخواهم گذشت، این خط این هم نشو

توی کلاس داری تاریخ میزنی پای تابلو 8/27 با خودت میگی امروز سالگرد شهادت ، شهید زین الدین بود ، میخواستی بری گلزار ، اما چی فکر میکردی چی شد... حیف شد ، نشد برم کلاس تموم میشه ، تو راه بیمارستان ، همونطور که تو فکر و خیالی و غصه داری ، پشت چراغ قرمز ، سرتو بالا میاری و میبینی عه جلوی در ورودی گلزاری... یهو آرامش و اطمینان خاطری که میخواستی رو بهت منتقل می کنند شهداء...  و توی همون چند لحظه پشت چراغ قرمز ، سلام میدی ب شهداء ب نیت خودت و زندگیت..

یک ماه سخت گذشت... اما هروز داغ شهادت شما تازه تر شد سردار... جیگر ما میسوزه از این همه ظلم و هیچ درمانی نیست براش جز صبر و مقاومت... از ته دل به شهدای مدافع حرم و شهید مهدی صابری گفتم : خوش به حالتون نیستید تو این دنیا... دنیا خیلی بد شده خیلی سخت شده... همش اتفاق بد برای ما مردم داره می افته اینقدر ضربه ی روحی خوردیم که خسته ایم... خوش به حالتون شهداء که عاقبت بخیر شدید... ما که از دو دقیقه بعدمونم بی خبریم...

یه سوال : اینایی که میگن چرا مرگ بر آمری
 گلزار مطهر شهداء شهر
فارغان  توسط  مسئولین دستگاه های اجرایی و بانوان ورزشکار، این
شهر غبار روبی و عطرافشانی گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان حاجی آباد،
بمناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت مقام مادر و زن ، مسئولین دستگهاههای اجرایی ، بانوان ورزشکار
شهر فارغان  و پرسنل اداره ورزش و جوانان
شهرستان حاجی آباد روزسه شنبه مورخه 97/12/7 با حضور در گلزار شهداء  شهر فارغان  ضمن قرائت فاتحه، قبور مطهر شهداء
نزدیک 30 سال قبل که از مراسم روز هفتم
ارتحال امام خمینی (ره) در دانشگاه تهران برمی گشتیم، شهید سیّد محسن
ضابطی به سربازی که در محوطه ساختمان وزارت کشاورزی نگهبانی می داد «خسته
نباشید» گفت و به ما هم گفت «من همیشه به این سربازها خسته نباشید میگم»
بعد شهادتش در سال 69 فهمیدم که در
فرماندهی گردان شهداء سقّز مسوولیت داشته؛ یعنی از بس به نیروهای زیر دستش
«خدا قوّت» و «خسته نباشید» می گفته ‌که ملکه و عادتش شده بود و خارج از
حوزه مسوولیتش هم هر کج
#حدیث_مهدوی

امام زین العابدین(ع)
«من ثبت علی موالاتنا فی غیبة قائمنا، اعطاه الله اجر الف شهید مثل شهداء بدر».
«کسی که در زمان غیبت قائم ما (عجل الله فرجه) بر موالات ما ثابت بماند خداوند به او پاداش هزار شهید از شهدای بدر عطا می فرماید».
اعلام الوری/ ص402
مبارزه غیر شیمیائی با سوسک پوست خوار کاج در #زرند 
مهندس عبدالله زاده رئیس سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهرداری زرند از اجرای طرح مبارزه غیر شیمیایی با سوسک های پوستخوار کاج با نصب تله های فرمونی در بوستان شهید زرند خبر داد.
مهندس احمد عبدالله زاده با اعلام این خبر گفت: با تعیین کانون آلودگی های فعال و تعیین نقاط تله گذاری این سازمان با نصب تله های مخصوص اقدام به این آفتها از سطح درختان بوستان شهداء نموده است .
وی با اعلام اینکه در این روش بسی

*وقتی مریض می شدیم ، چقدر بالای سرمان گریه می کرد. آدم خجالت می کشید زنده بماند. می گفتم " حالا از این مریضی نمی میریم که " گریه می کرد...

+ بهم میگن چارتا کتاب درست و حسابی بخون ، آگاه بشی!  نه از این کتاب شهیدا !
بعد مدت ها کتاب مقدس شما شهداء رو باز کردم
و هنوزم با اطمینان میگم که کتابت حرفات اندیشه ات عملت بهترینه محمدابراهیم همت...

* کتاب همت ، یادگاران 2
+ برای این روزهای ما التماس دعا شهداء...

تمام تلاشتو کرده باشی سر یه هدفاز هیچ چیزی هم فروگذار نکرده باشیاما دیگران مانع رسیدن تو به هدفت بشن چه حالی داری؟؟؟!فرض کن کنکور...فرض کن یه رشته ورزشی...وصیت شهدا رو بخونببین به چه هدفی از بهترین دارایی خودشون اون هم در  آغاز جوانی و شوق و شور زندگی گذشتند؟!خیلیاشون میگن حجاب.چه حسی داری تو خانمی که با بدحجابی و بیحجابی خودت تو جامعه بین شهید وهدفش داری فاصله میندازی؟!!!میگن ولایت.شب خوابت میبره؟ توی مسئولی که با عملکرد ضعیفت داری ولایت رو ت

در مقابل عظمتت * نتونست طاقت بیاره غرورم...ناخودآگاه نشستم و سجده رفتم و مزارت رو بوسیدم و گفتم : متشکرم سردار... متشکرم که حواست به ما دو تا هم هست.. متشکرم بابت تمآم زحماتتون... متشکرم که بین این همه پریشونی و سرگردونی ، طلبیدیم.. و معنای طلبیدنت ، حاجت روا شدنمونه.. حاجت روا شدنه این آرزوی چندین ساله.. خیلی مردی سردار... خیلی مهربونی... مثل پدر...

* چه حق گفتن رهبر عزیزمون که در مقابل عظمت شما ، سر تعظیم فرود آوردن...

+ بازم شما شهداء پیوند بی

شما شهداء خیلی خوبین! میدونستین آیا؟ وای اسمتونو سرچ زدم شهید... که حرف بزنم از دلتنگیم برای.. بعد ریا و دورویی ها رو دیدم دوباره دلم شکست بستم سایتو و اومدم بیرون چند ثانیه بعد اینقدر قشنگ جوابمو دادی که خدا میدونه اصن نزاشتی من حرف بزنم حتا انگار دیگه همه میدونن من فقط یه کلمه میگم من فقط یه کلمه میخوام.. ..❤ چطوری نشونم دادیش..؟ چقدر دنیا کوچیکه وقتی که ادم ها بزرگن چطوری اینکارو کردی شهید؟؟؟ چقدر دنیا تو مشت توئه خیلی عجیبه... ممنونم ب
روز نیمه ماه شوال سالروز وقوع جنگ احد شهادت حضرت حمزه سید الشهداء وجمعی از شهداء احد تسلیت باد
در سال سوم هجری جنگ احد در دامنه کوه احد واقع شد ودر اثر عدم اطاعت از رسول خدا پیروزی به شکست منجر شد وخیلی به شهادت رسیدند من جمله حضرت حمزه عموی پیامبر صلی الله علیه وآله
قبور مطهر شهداء گمنام شهرستان حاجی آباد توسط  مسئولین و کارکنان دستگاه های اجرایی این شهرستان
غبار روبی و عطرافشانی گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان حاجی آباد،
بمناسبت گرامیداشت  روز ملی خلیج فارس ، مسئولین
دستگهاهای اجرایی ، شهرستان حاجی آباد روزدو شنبه مورخه 98/2/10 با حضور درقبور
مطهر شهدای گمنام شهرستان  ضمن قرائت فاتحه،
قبور مطهر شهداء این شهرستان را غبار روبی و عطر افشانی نمودند.

جهانگیری فرماندار محترم
به نام خدای مهدی (عج)

ماجرای احترام آیت الله بهجت به بانوی فوت شده همسایه (صدای زن همسایه)همسایه آیت الله بهجت:در تشییع جنازه ی عیال من آیت الله بهجت خواستند، نماز بخوانند آقا از در منزل جنازه را تشییع کردند تا حرم، نماز بر ایشان خواندند، بعد من عرض کردم حاج آقا شما تشریف ببرید منزل و به کارهایتان برسید، فرمودند نه هستم. حتی ایشان به اینجا بسنده نکردند و آمدند قبرستان قم نو، باز عرض کردم به حاج آقای افتخاری که حاج آقا شما از آقا خواهش کنید که
شهید مدافع حرم «اکبر شهریاری» اول فروردین 1363 در تهران چشم به جهان گشود. وی اول بهمن 1392 در مبارزه با تکفیری‌ها در حومه دمشق پایتخت سوریه به درجه رفیع شهادت نائل آمد. پیکر مطهر این شهید در قطعه 26 بهشت زهرا (س) آرام گرفته است.
نوید شاهد: شهید اکبر شهریاری، اول فروردین ماه 1363 در تهران در محله کیانشهر به دنیا آمد. ایشان در دانشگاه امام حسین (ع) و در رشته علوم سیاسی درس خوانده است. او حافظ کل قرآن، عامل به قرآن، بسیار خوش رو و شوخ طبع، اهل تفریح و گردش،
✍️ موارد قانونی تقسیم حقوق_شهید بین منسوبین به استناد ماده ۷ قانون برقراری حقوق و وظیفه ازکارافتادگی و وظیفه عائله تحت تکفل جانبازان و شهداء مصوب ۲۵/۱۱/۶۱ و تبصره ۲ قانون حالت اشتغال مستخدمین شهید جانباز ازکارافتاده و مفقودالاثر انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی مصوب ۳۰/۶/۷۲ و همچنین ماده ۱۶ آیین نامه اجرایی قانون حالت اشتغال، حقوق وظیفه به افراد تحت تکفل به نسبت مساوی بین وراث قانونی مستخدم تقسیم و سهم هریک از وراث قانونی که قطع می شود به تساوی
عبدالعزیز محمد حسین پور مسئول نمایندگی ورزش و جوانان آب‌پخش گفت: پس از نشست بخشدار آب‌پخش با ورزشکاران بخش به منظور بررسی مسائل و مشکلات حوزه ورزش و جوانان در تاریخ یکم دی ماه 1398، و درخواست مکرر ورزشکاران مبنی بر احیاء تنها چمن طبیعی ورزشگاه شهداء، وی قول مساعد مبنی بر پیگیری تا حصول نتیجه را به ورزشکاران دادند و امروز در کوتاه ترین زمان ممکن،شاهد هستیم آبرسانی که مهم‌ترین اصل برای احیاء چمن بود، انجام شده است.
ادامه مطلب
شهید معلم کلاس درس ازادگی ، مقاومت و بصیرت است. کینه و عداوت ، برخی مدیران غرب زده از شهداء به دلیل تربیت دانش اموختگان مکتب عاشورایی است . که دنیای دنیا پرستان را تیره و تار می کنند. باور کردنی نیست دغدغه لیبرال ها اجتماعی باشد! جریان دوم خرداد حواس پرتی رانندگان را بهانه و تصاویر مناظر را جایگزین تمثال مبارک شهدا کردند! قطعا ، اختصار ، نیز ادامه همان برنامه ضد ارزشی است؟! جناب شهردار! جریان شما ، جریانی است قابل ترحم !که تمام قدرتتان در نفاق
بسم رب شهداء و الصدیقین
شهادت سردار عارف حاج قاسم سلیمانی که یادگار همتها، خرازیها، باقریها،زین الدینها و باکری ها بود را تبریک و تسلیت عرض می نمائیم.  بدون تردید خون به ناحق ریخته شده آن شهید سرافراز موجب ترزیق انرژی تازه ای به جبهه مقاومت خواهد شد. این ترور که اوج حقارت سردمدار فاسد و متعفن استکبار جهانی بود نشان داد که دشمن حقیر توان مقابله رو در رو با فرزندان مقاومت را ندارد. بی شک خون این شهید خواب را از چشمان سردمداران استکبار جهانی
#مسابقه ... #یاد_یاران #سردار_دلها با عرض سلام خدمت دوست داران و عاشقان و میهمانان #شهداء به اطلاع می رساند # انجمن راویان نورسپاه سیدالشهداء (ع)باهمکاری سازمان حفظ وآثارونشر ارزش های دفاع مقدس سپاه سیدالشهداء (ع) به مناسبت #شهادت سردار رشید اسلام ، محبوب دلها ، #سپهبد_شهید_حاج_قاسم_سلیمانی اقدام به برگزاری مسابقه با موضوعات زیر نموده است .
۱-✅ اگر #حاج_قاسم_سلیمانی نبود ...
۲-✅ پیامی به #مقام_معظم_رهبری در خصوص #شهادت سردار #حاج_قاسم_سلیمانی
۳-

مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای:
خیابانها را به نام شهداء کردیم تا هر وقت نشانی منزل را میدهیم بدانیم از گذرگاه خون کدام شهید با آرامش و امنیت به منزل میرسیم. 

آغاز هفته دفاع مقدس گرامی باد

فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی رامهرمز

ما را در پیام رسان سروش دنبال کنید 

https://sapp.ir/rumezido

صفحه اینستاگرام اداره کل تبلیغات اسلامی خوزستان
https://instagram.com/khz.ido?igshid=16pprlgbvb0ko
بسم رب شهداء و الصدیقین
شهادت سردار عارف حاج قاسم سلیمانی که یادگار همتها، خرازیها، باقریها،زین الدینها و باکری ها بود را تبریک و تسلیت عرض می نمائیم.  بدون تردید خون به ناحق ریخته شده آن شهید سرافراز موجب ترزیق انرژی تازه ای به جبهه مقاومت خواهد شد. این ترور که اوج حقارت سردمدار فاسد و متعفن استکبار جهانی بود نشان داد که دشمن حقیر توان مقابله رو در رو با فرزندان مقاومت را ندارد. بی شک خون این شهید خواب را از چشمان سردمداران استکبار جهانی

سلام سلام شهید نوری 
برادری میکنی در حقم
چند دقیقه ای ب حرفام گوش بده

یه جوری یه جوری دلم از این دنیا گرفته که...
باور کن اینقدر بد دیدیم از دنیا که...
برادری کن در حق منه عاشق 
و این روزا خیلی با ما باش..
خیلی
تا این سختی بگذره...

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

یکی است و دیگر نیست. صراط را می‌گویم!
هر روز می‌گوییم خدایا ما را به صراط مستقیم هدایت کن!
و هر روز راه رفتن روی صراط دشوارتر و سخت‌تر می‌شود... تازه اگر فراموش نکنیم از خداوند چه خواسته‌ایم!
سخت است راه رفتن روی صراط!
گاهی تصمیم می‌گیری بایستی و چشمانت را ببندی و تنها بیندیشی! زیاد بیندیشی وقت از دست رفته است و خلاص!
گاهی تصمیم می‌گیری سریع حرکت کنی پایت را پیش‌پیش می‌گذاری و باز هم خلاص!
یا از این طرف احتمال افتادنت هست یا از آن طرف!
یا سمت
درتاریخ بیستم اسفندماه به پاس قدردانی  وگرامی داشت یادونام شهدایادواره شهدامنطقه وشهدامدافع حرم درسالن محبوبه عظیمی که باحضورپرشوردانش آموزان مسئولین منطقه وشهرستان واستانی  برگزارگردیددراین مراسم دانش آموزان آموزشگاه بااجرای سرودسربازحسینم یادشهداراگرامی داشتنداین یادواره بازحمات وتلاش حوزه بسیج دانش آموزی شهیدفهمیده منطقه گندمان بخصوص سرگردحبیبی انجام شد
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
السلام علیک یا فاطمه الزهراء سلام الله علیها
السلام علیک ایها الشهداء و الصدیقین
 1.76 مگابایت
دریافت فایل فلش- دریافت کد

امام خامنه ای: خاطره‏ ى شهدا را باید در مقابل طوفان تبلیغات دشمن زنده نگهداشت.
 7.69 مگابایت
دریافت فایل فلش  -دریافت کد فایل فلش جهت استفاده در وبلاگ یا سایت

شهید مدافع حرم شهید محمد اتابه
مجموعه بنرهای شهدای مدافع حرم
نماهنگ مدافع حرم
 Your browser does not support the video element.
دریاف

مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای:
خیابانها را به نام شهداء کردیم تا هر وقت نشانی منزل را میدهیم بدانیم از گذرگاه خون کدام شهید با آرامش و امنیت به منزل میرسیم. 

آغاز هفته دفاع مقدس گرامی باد

فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی رامهرمز

ما را در پیام رسان سروش دنبال کنید 
https://sapp.ir/rumezidoوبلاگ اداره تبلیغات اسلامی رامهرمزhttp://ramhormoztablighat.blog.ir
صفحه اینستاگرام اداره کل تبلیغات اسلامی خوزستان
https://instagram.com/khz.ido?igshid=16pprlgbvb0ko

1.76 مگابایت

7.69 مگابایت

شهید مدافع حرم شهید محمد رضا دهقان امیری
نماهنگ مدافع حرم
 Your browser does not support the video ele
بیهقی از امام شافعی روایت کرده که:
(الله تبارک و تعالی یاران رسول الله صلى الله علیه و آله و سلم را در قرآن، تورات و انجیل مورد ستایش قرار داده و فضیلت آنها را بر دیگران بر زبان رسول الله صلى الله علیه و آله و سلم بیان کرد، پس الله به آنها رحم کرد و به جهت رساندن آنها به بالاترین درجات صدیقین، شهداء و صالحین به آنها شادباش گفت). آنها سنتهای رسول الله صلى الله علیه و آله و سلم را به ما رساندند و رسول الله صلى الله علیه و آله و سلم و وحیی
 1.76 مگابایت

7.69 مگابایت

شهید مدافع حرم  شهید محمد هادی ذوالفقاری
بخشی از وصیتنامه شهید مدافع حرم  شهید محمد هادی ذوالفقاری
پشت سر ولا
 1.76 مگابایت

7.69 مگابایت

شهید مدافع حرم  شهید محمد هادی ذوالفقاری
بخشی از وصیتنامه شهید مدافع حرم  شهید محمد هادی ذوالفقاری
پشت سر ولا
 1.76 مگابایت

7.69 مگابایت

شهید مدافع حرم شهید عبدالمهدی کاظمی
جهت مشاهده متن کامل وصیت نامه بر روی تصویر زیر کلیک نمایید

نماهنگ مدافع
 1.76 مگابایت

7.69 مگابایت

شهید مدافع حرم شهید حاج حسین همدانی

نماهنگ مدافع حرم
  Your browser does not support the video

نگاه اول :

نگاه ترحمی است  و شهید را نعوذ بالله مثل نفله می دانند که می توانست در دنیا زندگی کند و در این زندگی,هم خدا را داشته باشد و هر خرما را. و وظایف اجتماعی خودشان را گردن امام زمان می اندازند و اعتقاد دارند که باید لذتشان را ببرند و یک ظاهر اسلامی داشته باشند .

شعر زیبایی هست که بارها هم گفته ام :

گفت جنگ و جدل از مرد دعا مپسندید
ریگ در نعل فروهشته ما مپسندید
کربلا را بگذارید که حج در پیش است
 گفت آرام بخسبید فرج در پیش است
بگذارید مگ

نگاه اول :

نگاه ترحمی است  و شهید را نعوذ بالله مثل نفله می دانند که می توانست در دنیا زندگی کند و در این زندگی,هم خدا را داشته باشد و هر خرما را. و وظایف اجتماعی خودشان را گردن امام زمان می اندازند و اعتقاد دارند که باید لذتشان را ببرند و یک ظاهر اسلامی داشته باشند .

شعر زیبایی هست که بارها هم گفته ام :

گفت جنگ و جدل از مرد دعا مپسندید
ریگ در نعل فروهشته ما مپسندید
کربلا را بگذارید که حج در پیش است
 گفت آرام بخسبید فرج در پیش است
بگذارید مگ
 1.76 مگابایت

7.69 مگابایت

شهید حسن احمدی

شهید حسن احمدی
تاریخ شهادت17 اردیبهشت 1361 شلمچه
بخشی از وصیت‌نامه شهید حسن احمدی
حفظ وحدت عامل پ
 1.76 مگابایت

7.69 مگابایت

شهید مدافع حرم شهید روح‌الله صحرایی

شهید مدافع حرم
شهید روح‌الله صحرایی
شهادت: 16 آذر ماه
1394 | حلب سوریه
بخش
وصیت نامه شهید
مرتضی امینی

من المومنین
رجال صدقوا ما عاهدو الله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا
تبدیلاً

بسیاری از مؤمنان هستند که در راه خدا به عهد و پیمان خود وفا کردند و بسیاری
از مؤمنان هستند که در راه خدا به عهد و پیمان خود وفادار ماندند و منتظر شهادت
هستند.    اللهم اغفرنی کل ذنب ادنبته

با
درود بر پیامبر اسلام حضرت محمد(ص) و ائمه معصومین (ع) و درود بر امام خمینی رهبر
نهضت جهانی اسلام و با آرزوی سلامت تا انقلاب مهدی برا
وصیت نامه شهید
مرتضی امینی

من المومنین
رجال صدقوا ما عاهدو الله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا
تبدیلاً
بسیاری از مؤمنان هستند که در راه خدا به عهد و پیمان خود وفا کردند و بسیاری
از مؤمنان هستند که در راه خدا به عهد و پیمان خود وفادار ماندند و منتظر شهادت
هستند.    اللهم اغفرنی کل ذنب ادنبته
با
درود بر پیامبر اسلام حضرت محمد(ص) و ائمه معصومین (ع) و درود بر امام خمینی رهبر
نهضت جهانی اسلام و با آرزوی سلامت تا انقلاب مهدی برای
 1.76 مگابایت

7.69 مگابایت

شهید مدافع حرم شهید مصطفی چگینی
شهید مدافع حرم «مصطفی چگینی»، در تاریخ22/ دی ماه /1394 طی نبرد با «مزدوران سعودی» و
 1.76 مگابایت

7.69 مگابایت

شهید مهدی فرودی
شهید مهدی فرودی
پنجم دی­‌ماه 1365 شلمچه عملیات کربلای 4
بخشی از وصیت‌نامه شهید مهدی فرودی
برادران
 1.76 مگابایت

7.69 مگابایت

شهید مدافع حرم  شهید «علیرضا جیلان»
شهید محمد جواد تاجیک اسماعیلی
شهادت هجدهم اسفند 1362، در جزیره مجنون عراق
در
هدف اباعبدالله الحسین علیه السلام از قیام علیه یزید خلیفه نامشروع مسلمین بر اساس دستور قرآن
"وَإِنَّما خَرَجْتُ لِطَلَبِ الاِْصْلاحِ فى أُمَّةِ جَدّى، أُریدُ أَنْ آمُرَ بِالْمَعْرُوفِ وَأَنْهى عَنِ الْمُنْکَرِ وَأَسیرَ بِسیرَةِجَدّى وَأَبى عَلِىِّ بْنِ أَبیطالِب»
" من فقط براى اصلاح در امّت جدّم از وطن خارج شدم. مى خواهم امر به معروف و نهى از منکر کنم و به سیره  و روش جدّم  و پدرم على بن ابیطالب عمل کنم."  

1.76 مگابایت

7.69 مگابایت

شهید مدافع حرم شهید علی شاه سنایی
شهید مدافع حرم شهید علی شاه سنایی
تاریخ شهادت: 10 دی 1394 در سوریه حلب منطقه خان
فروردین سال 1353 وقتی «صفر آزادی نژاد» برای اولین بار پایش به غسالخانه بهشت ‌زهرا باز شد و برای فرار از بیکاری، هم ‌نشینی با مردگان را انتخاب کرد و شد غسال، فکرش را هم نمی ‌کرد برکت این شغل او را به شهدا نزدیک کند، نمی ‌دانست روزی معروف می ‌شود به غسال شهدا و در آخرین ایستگاه دنیا میزبان شهیدانی می ‌شود که باید غسل و کفن شوند. شهید رجایی، شهید چمران، شهید صیاد شیرازی و صدها و صدها شهید را صفر آزادی نژاد غسل و کفن کرد و روایت ‌های شنیدنی دارد
 1.76 مگابایت

7.69 مگابایت

تشییع دو شهید
مدافع حرم زینبیون در قم
شهدای مدافع حرم
«ابرار حسین» و «محمد جنان»

امام خامنه ای:

این را بدانید
بسمه رب الشهداء و الصدیقین
شهداء ذخایر عالم باقیند ( حضرت امام )
شهید مهدی مرادیان فرزند برات الله
از شقایق های سرخ فام خطه کویر و دیار مرد پرور بجستان که از ویژگی های برجسته ای برخوردار بود و در چهره اش طلعلع خورشید معنویت موج می زد . او شیفته مکتب متعالی تشیع و حافظ قرآن مجید به عنوان معجزه جاوید رسول مکرم اسلام بود . حضور همیشگی وی در نمازهای جماعت و تواضع و مهربانی اش زبانزد خاص و عام بود . در پرتو مکتب بالنده اسلام خصوصیات راستگویی ، ساده پ
غدیر؛ نصب جانشین و توجه به مسأله امامت

1.76 مگابایت
دریافت فایل فلش -  دریافت کد

حماسه راهپیمایی اربعین / حادثه‌ اربعین کربلا/ پیاده‌روی اربعین
راهپیمایی میلیونی اربعین، حاصل مجاهدت مدافعان حرم است
منابع (ادامه مطلب):
http://farsi.khamenei.ir/photo-album?id=40771

ادامه مطلب

سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان علیه السلام، هدیه به ساحت مقدس حضرت زهراء

نام فیلم: به وقت شام | ژانر: اجتماعی ، اکشن ، مسابقه ای | ساخت: ایران | زبان: فارسی

تهیه کننده: محمد خزاعی | کارگردان: ابراهیم حاتمی کیا | نویسنده: ابراهیم حاتمی کیا تاریخ انتشار: 1396 | مدت زمان: 1 ساعت و 48 دقیقه خلاصه فیلم: علی و پدرش یونس ، دو خلبان هستند که ماموریت سری آن‌ها پرواز کردن با هواپیمایی در تدمر به طرف دمشق می‌باشد.آن‌ها ماموریت دارند که مردم تحت ظلم گروه داعش را توسط این پرواز نجات دهند اما بر سر راه این دو خلبان ، موانع و مشکلات ز
 1.76 مگابایت

7.69 مگابایت

سوره الفاتحه -سوره 1- تعداد آیه7
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ 1
الْحَمْدُ للّهِ رَبِّ الْعَالَمِینَ
 1.76 مگابایت

7.69 مگابایت

شهید مدافع حرم شهید مجید صانعی موفق

شهید مدافع حرم شهید مجید صانعی موفق
تاریخ شهادت: 1394/07/23 - محل شهادت: حلب سوریه
طر ح های اجرایی در آموزشگاه
برگزاری بازارچه میلاد و شرکت فعال اولیاء در راستای شعار سال
برگزاری کارگاه تولید گل های زینتی

برگزاری مهمانی شهداء
برپایی نمایشگاه دیروز ما امروز ما فردای ما حضور مسئولین استانی مدیر کل تربیت بدنی استان بخشدار جونقان و مسئولین شهرستانی و شهر چلیچه بازدید مسئولین از نمایشگاه طرح جمع آوری زباله های محوطه امامزاده سید سعید چلیچه در راستای حفظ محیط زیستطرح استفاده مجدد از زباله های دور ریز جهت تحویل به بهزیستی
 1.76 مگابایت

7.69 مگابایت

نتایج سفر “آبه” به تهران، بالاتر از دیپلماسی رایج در دنیا
فتح قله های عزت و اقتدار در جهان با آموزه های معنوی
 1.76 مگابایت

7.69 مگابایت

شهید مدافع حرم
محمدامین کریمیان

شهید مدافع حرم محمدامین کریمیان
تولد: یکم مهر ماه 1373 | شهادت: 27 خرداد ماه 1395 من
     السلام علیک یا فاطمه الزهراء سلام الله علیهابِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِامام خامنه ای: خاطره‏ ى شهدا را باید در مقابل طوفان تبلیغات دشمن زنده نگهداشت.
جهت مشاهده منبع و موارد بیشتر لطفا برروی ادامه مطلب و یا تصویر زیر کلیک نمایید
هرچه انتخاب کنید برای خودتان انتخاب کرده‌اید. ...
صوت (امام خامنه ای):

ادامه مطلب 1
توجه:
تعداد تصاویر و ...  بالاتر از 70 مورد (با توجه به سرعت و حجم اینترنت) می باشد    ادامه مطلب 2
 1.76 مگابایت

7.69 مگابایت

شهید مدافع حرم شهید مرادعلی خاوری
شهید مدافع حرم شهید مرادعلی خاوری
شهید خاوری یکی از شهدای مدافع حرم حضرت زین
 1.76 مگابایت

7.69 مگابایت

شهید محمد قویدل

شهید محمد قویدل
شهادت: هجدهم تیر 1362 ، در روستای قزل کندی سلماس هنگام درگیری با نیروهای حزب
دمکر
 1.76 مگابایت

صوت و ویدئو

خط حزب‌الله
۱۸۸| بی‌فایده، باضرر

تجربه عقلانی

حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای:
«چرا ما دشمن خودمان را نمى‌شناسیم؟
بعضى خیال میکنند اینکه ما بر روى دشمنى آمریکا با ما تکیه میکنیم، ناشى از تعصّب
است؛ نه، ناشى از شناخت است، نا

صوت (امام خامنه ای):

ادامه مطلب 1
توجه:
تعداد تصاویر و ...  بالاتر از 70 مورد (با توجه به سرعت و حجم اینترنت) می باشد

ادامه مطلب 2

پیوندهای ثابت و ...
سامانه پیامک KHAMENE
کسانی که حیا و حجاب را رعایت نمی کنند به خون شهدا خیانت می کنند

حجت الاسلام والمسلمین اسلامیان با انتقاد از کم توجهی به عفاف و حجاب در جامعه، تصریح کرد: کسانی که در کم رنگ کردن فرهنگ حیا و حجاب سهیم اند و این مسائل را رعایت نمی کنند، به خون پاک شهدا خیانت کرده‌اند.

حجت الاسلام والمسلمین علیرضا اسلامیان، عضو خبرگان رهبری، در یادواره شهدای طلبه و روحانی شهر بسطام، در مدرسه علمیه باقرالعلوم(ع)، با اشاره به آیه "وَلَاتَحسَبَنَّ الَّذینَ قُت
 1.76 مگابایت

7.69 مگابایت

شهید سید محمد کاظم دیده ور

شهید سید محمد کاظم دیده ور
در یکم مرداد ماه 1339 در کازرون دیده به جهان گشود. تحصیلات خ

صوت (امام خامنه ای):

ادامه مطلب 1
توجه:
تعداد تصاویر و ...  بالاتر از 70 مورد (با توجه به سرعت و حجم اینترنت) می باشد

ادامه مطلب 2

پیوندهای ثابت و ...
سامانه پیام
 1.76 مگابایت

7.69 مگابایت

شهید طلبه مدافع
حرم شهید محمد مسرور

شهید طلبه مدافع
حرم شهید محمد مسرور
شهادت:
16 بهمن 1394 عملیات آزادسازی شهر
شهید محمد رضا شفیعی فرزند حاج عبدالحسین در شهرستان شهرضا میان خانواده ‌ای متدین و علاقه‌مند به اسلام در تاریخ 15/07/1335 به دنیا آمد. این جوان مومن از طریق پایگاه بسیج به جبهه اعزام شد و در عملیات رمضان در منطقه عملیاتی شلمچه در تاریخ 24/02/61 بر اثر اصابت مستقیم تیر به نزدیک قلبش در بیمارستان شهید رجایی تهران بستری شد و معالجات برای او موثر واقع نشد و در تاریخ 21/05/61 به درجه رفیع شهادت نائل شد و پیکر پاکش در گلستان شهدای شهرضا به خاک سپرده شد.
وصیت نا
از امام علی نقل شده
است: روزى حضرت فاطمه زهراء سلام اللّه علیها مشغول پختن غذا بود، من نیز در تمیز
کردن مقدارى عدس به او کمک مى کردم . در همین حال پیامبر اسلام صلّى اللّه علیه و
آله وارد منزل شد؛ و پس از آن که فاطمه زهراء را کنار اجاق آتش مشغول پختن غذا دید؛
و نیز مرا در حال کمک به او مشاهده کرد، فرمود: اى ابوالحسن ! سخنم را گوش کن ؛
و توجّه داشته باش که من سخنى نمى گویم مگر آن که خداوند مرا به آن دستور داده
باشد. سپس افزود:•هر مردى که همسرش را د
 1.76 مگابایت

صوت و ویدئو

خط
حزب‌الله ۱۸۹| دروغ بزرگی که هیچ‌گاه ثابت نکردند

حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران کنگره
بزرگداشت ۵۴۰۰ شهید استان کردستان:
۳۰ / خرداد / ۱۳۹۸
شهادت در کردستان با فداکاری و مجاهدت بیشتر ت
 1.76 مگابایت

7.69 مگابایت

شهید مدافع حرم شهید مهدی قاسمی

شهید مدافع حرم شهید مهدی قاسمی
نام جهادی:ابومائده شهادت :1394
در تله طاموره ریف شم
 1.76 مگابایت

7.69 مگابایت

شهید مدافع حرم شهید سید احسان حاجی حتم لو
این مستند روایتی از ویژگی های شخصیتی و نحوه شهادت، شهید مدافع حرم سید
 1.76 مگابایت

7.69 مگابایت

شهید مدافع حرم شهید مهدی حیدری
شهید مدافع حرم شهید مهدی حیدری
شهیدی که دغدغه حجاب و اسلام داشت
شهید مهدی حیدری
مدح امام حسین علیه السلام توسط خداوند در حدیث شریف لوح
شیخ صدوق رضوان الله علیه عالم بزرگ شیعه و هم چنین جوینی عالم بزرگ اهل تسنن روایت کرده‌اند که خدای تبارک و تعالی در حدیث لوح فرمود:
جَعَلتُ حُسَیناً خازِنَ وَحیی وَ أكرَمتُهُ بِالشَّهادَةِ وَ خَتَمتُ لَهُ بِالسَّعادَةِ فَهُوَ أفضَلُ مَن استُشهِدَ وَ أرفَعُ الشُّهَداءِ دَرَجَةً عِندی ، وَ جَعَلتُ كَلِمَتِیَ التّامَّةَ مَعَهُ وَ الحُجَّةَ البالِغَةَ عِندَهُ ، بِعِترَتِهِ اُثیبُ وَ
 1.76 مگابایت

7.69 مگابایت

شهید مدافع
حرم شهید احمد رضایی اوندری

تقدیم به روح بلند
شهید احمد رضایی اوندری

Your browser does not support the video element
 1.76 مگابایت

صوت و ویدئو

خط حزب‌الله ۱۹۱| از ایران بیاموزیم

حضرت معصومه(سلام‌الله علیها) / قم / فاطمه معصومه

پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله فرمودند:
أولَی النّاسِ بِی یَومَ القِیامَۀِ أکْثَرُهُمْ عَلَیَّ صَلاۀً (فِی دارِ الدُّنیا)؛
نزدیک‌تر

1.76 مگابایت

یکی از گناهان تمدن غرب
امام خامنه ای:
یکی از گناهان کبیره‌ی تمدن غرب نسبت به بشریت، این است که ازدواج را در چشم مردم سبک کرد. تشکیل خانواده را کوچک کرد. مثل لباس که عوض می‌کنند... قضیه‌ی زن و شوهری را این طور کردند.
بیانات رهبر انقلاب در مراسم خطبه عقد زوج های جوان؛ ۷۸/۱/۲۴

1.76 مگابایت

یکی از گناهان تمدن غرب
امام خامنه ای:
یکی از گناهان کبیره‌ی تمدن غرب نسبت به بشریت، این است که ازدواج را در چشم مردم سبک کرد. تشکیل خانواده را کوچک کرد. مثل لباس که عوض می‌کنند... قضیه‌ی زن و شوهری را این طور کردند.
بیانات رهبر انقلاب در مراسم خطبه عقد زوج های جوان؛ ۷۸/۱/۲۴
 1.76 مگابایت

7.69 مگابایت

شهید مدافع حرم شهید محمد حسین مومنی
شهید مدافع حرم شهید محمد حسین مومنی
شهید مدافع حرم محمد حسین مومنی سال 1372 د

1.76 مگابایت

ویژه ولادت امام محمد باقر علیه السلام و ماه مبارک رجب

به یاد شهداء

5.43 مگابایت
دریافت فایل فلش - دریافت کد فایل فلش جهت استفاده در وبلاگ یا سایت

7.69 مگابایت
دریافت فایل

1.76 مگابایت

ویژه ولادت امام محمد باقر علیه السلام و ماه مبارک رجب

به یاد شهداء

5.43 مگابایت
دریافت فایل فلش - دریافت کد فایل فلش جهت استفاده در وبلاگ یا سایت

7.69 مگابایت
دریافت فایل
 1.76 مگابایت

7.69 مگابایت

دانشجوی پاسدار شهید احسان الله قاسمیه
دانشجوی پاسدار شهید احسان الله قاسمیه
در سال 1336 در کاشان چشم به جهان گشو
 1.76 مگابایت

7.69 مگابایت

شهید مدافع حرم شهید مهدی صابری

دریافت کد فیلم:
<video width="320" height="240"
controls="controls"&g
قطعه ی مدافعان حرم ، دنیایی شده واسه خودش! دنیایی که آدم خجالت میکشد حرف دنیایی بزند با شهداء ! دنیایی که خیلی نزدیک به خداست... دنیایی که آدم یادش میاید که دنبال خودش بگردد! من نیز که سال هاست دنبال خودم میگردم وقت زیارت شهدای مدافع حرم از فرصت استفاده میکنم جسارت به خرج میدهم و در این دنیای متفاوت عاشقانه ، از اولین شهید مدافع حرم ای که دلم را به دست آورد بیشتر و بیشتر و بیشتر تو.. را خواستن ، میخواهم.. هموار شدن تو.. را داشتن ، میخواهم.. *خدا
 1.76 مگابایت

7.69 مگابایت

شهید مدافع حرم شهید مهدی قاضی خانی
دریافت فیل
اَلسَّلامُ عَلَیکمْ یا اَهْلَ بَیتِ النُّبُوَّة

1.76 مگابایت

امام خامنه ایاگر توان مدیریتی ندارید مسئولیت نپذیریدحجت‌الاسلام والمسلمین مسعود عالیچوب انتخاب بد را می‌خوریمدر این سه جنگ روانی، فرهنگی و اقتصادی تمام هدف و فشار دشمن آن است که مردم را از رهبری و اصل نظام ج
اَلسَّلامُ عَلَیکمْ یا اَهْلَ بَیتِ النُّبُوَّة

1.76 مگابایت

امام خامنه ایاگر توان مدیریتی ندارید مسئولیت نپذیریدحجت‌الاسلام والمسلمین مسعود عالیچوب انتخاب بد را می‌خوریمدر این سه جنگ روانی، فرهنگی و اقتصادی تمام هدف و فشار دشمن آن است که مردم را از رهبری و اصل نظام ج
 1.76 مگابایت

7.69 مگابایت

دریافت فیل
 1.76 مگابایت

صوت و ویدئو

خط حزب‌الله ۱۹۱| از ایران بیاموزیم

حضرت معصومه(سلام‌الله علیها) / قم / فاطمه معصومه

نماز روزهای یکشنبه ماه ذی‌قعده
حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای:
«روزهای یکشنبه‌ی ماه ذی‌قعده ایّام توبه و انابه است و عملی دارد که مرحو

1.76 مگابایت

السلام علیک یا حسن بن علی ایها الزکی العسکری(ع)
ویژه نامه: شهادت امام حسن عسکری علیه السلام | شاخص های یک نماینده صالح | مردم کسی را انتخاب کنند که ...

حجم:  2.61 مگابایت
اندازه اصلی: 1012 * 1430
دریافت ویژه نامه   |   دریافت کد ویژه نامه به همراه کل مطلب

ادامه م

1.76 مگابایت

السلام علیک یا حسن بن علی ایها الزکی العسکری(ع)
ویژه نامه: شهادت امام حسن عسکری علیه السلام | شاخص های یک نماینده صالح | مردم کسی را انتخاب کنند که ...

حجم:  2.61 مگابایت
اندازه اصلی: 1012 * 1430
دریافت ویژه نامه   |   دریافت کد ویژه نامه به همراه کل مطلب

ادام
قیمت انواع لاستیک های سواری به صورت حواله ای در آذر 98

دریافت فایل پی دی اف قیمت ها (PDF)
 مدارک جهت ثبت نام حواله لاستیک
* کارت ماشین و کارت ملی صاحب خودرو
* مبلغ لاستیک قبل از سفارش نقدا یا از کارت  تماما دریافت میشود.
*آدرس دقیق و کد پستی *تحویل لاستیک حداکثر 7 روز کاری درب منزل از طریق پست. جهت موارد بالا سوال نکنید .
هر خودرو، شماره ملی، و تلفن امکان یک بار ثبت نام و حداکثر 4 حلقه لاستیک را دارد

برای سفارش حضوری به آدرس گرگان زنگیان بعد از پل ر
انتخاب مدرسه جزء مهمترین انتخاب هایی ست که دانش آموزان همواره دغدغه‌ی آن را دارند. از طرفی مدارس انواع مختلفی دارند وهر کدام از آنها برای ثبت نام ضوابط خاصی دارند. مدرسه شاهد یکی از مدارسی است که هر ساله متقاضیان زیادی برای ثبت نام به خود جذب میکند. بسیاری از دانش آموزان به دلیل اطلاع نداشتن از شرایط این مدارس در مرحله ی ثبت نام دچار مشکل میشوند. در این مقاله قصد داریم به معرفی مدارس شاهد بپردازیم. همچنین شرایط ثبت نام مدارس شاهد ، شهریه مدا
 1.76 مگابایت

7.69 مگابایت

شهید مدافع حرم شهید مهدی قره محمدی

شهید مدافع حرم مهدی قره محمدی در حال نوشتن وصیت نامه و خداحافظى براى آخرین ب
قیمت انواع لاستیک های سواری به صورت حواله ای در آذر 98

دریافت فایل پی دی اف قیمت ها (PDF)
 مدارک جهت ثبت نام حواله لاستیک
* کارت ماشین و کارت ملی صاحب خودرو
* مبلغ لاستیک قبل از سفارش نقدا یا از کارت  تماما دریافت میشود.
*آدرس دقیق و کد پستی *تحویل لاستیک حداکثر 7 روز کاری درب منزل از طریق پست. جهت موارد بالا سوال نکنید .
هر خودرو، شماره ملی، و تلفن امکان یک بار ثبت نام و حداکثر 4 حلقه لاستیک را دارد

برای سفارش حضوری به آدرس گرگان زنگیان بعد از پل ر
 1.76 مگابایت

اگر دنیای اسلام علیه تخریب‌کنندگان بقیع قیام نمی‌کرد، قبر مطهر پیغمبر را هم ویران می‌کردند
خط حزب‌الله ۱۸۸| بی‌فایده، باضرر
پیام تسلیت در پی درگذشت آیت‌الله محقق کابلی

حضرت آیت الله امام خامنه ای رهبر معظم انقلا
 1.76 مگابایت

7.69 مگابایت

شهید مدافع حرم
شهید عبدالمهدی کاظمی

شهید مدافع حرم شهید عبدالمهدی کاظمی

شهادت: اواخر آذر 1394 در جبهه مقاومت اس
 1.76 مگابایت

صوت و ویدئو

خط حزب‌الله
۱۹۱| از ایران بیاموزیم

حضرت
معصومه(سلام‌الله علیها) / قم / فاطمه معصومه

شهید احمد حاجی
زاده ثانی آبادی

your browser does not support the audio element.

دریافت صوت

کد صوت:
<audio
src="http://shahrestanha.navideshahed.com/files/fa/news/1398/2/17/3

1.76 مگابایت

برخی موضوعات (ویژه نامه فلش):
حضرت آیت الله امام خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار ذاکران اهل‌بیت
علیهم‌السلام: ۰۷ / اسفند / ۱۳۹۷
ملت ایران قوی‌تر از ۴۰
سال قبل و دشمنان آن ضعیف‌تر شده‌‌اند
دشمنان بشریت به‌دنبال
نابود کردن خانواده، رواج شهوات و از بین بردن حیا

1.76 مگابایت

برخی موضوعات (ویژه نامه فلش):
حضرت آیت الله امام خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار ذاکران اهل‌بیت علیهم‌السلام: ۰۷ / اسفند / ۱۳۹۷
ملت ایران قوی‌تر از ۴۰ سال قبل و دشمنان آن ضعیف‌تر شده‌‌اند
دشمنان بشریت به‌دنبال نابود کردن خانواده، رواج شهوات و از بین بردن حیا هس
 1.76 مگابایت

7.69 مگابایت

شهید مدافع حرم
شهید عبدالله باقری نیارکی

همسر شهید مدافع
حرم ، عبدالله باقری:

زینب ۵ ساله‌اش می‌گوید: بهشت تل
(شهید صادق قربانی: Shahid Sadegh Qorbani)
به قلم دامنه. به نام خدا. در روز گرامی‌داشت شهداء، یاد می‌کنیم از همه‌ی شهیدان و شهید عزیزی از شهر «سرخ‌رود» شهرستان محمودآباد مازندران، شهید صادق قربانی. او «در قامت یک بسیجی، ۴ خرداد ۱۳۶۷ در تکِ شلمچه به شهادت رسید... در تیپ هوابرد شیراز فرمانده قبضه ۱۰۶ بود.»

شهید صادق قربانی برادرِ دوست گرامی‌مان جناب آقای جلیل قربانی‌ست. برای این خاندان آرزوی دوام سلامتی و سربلندی و رستگاری دارم. چه به‌حق فرمودند ام
مزون پرنیا کرج

نام مدیریت:

لیلارحمتی

آدرس مزون پرنیا:

میدان شهداء ،خیابان بهار ،بعد از برج سعدی و حافظمزون آیلار کرج

نام مدیریت:

آقای نجاری

1.76 مگابایت

خط
حزب‌الله ۱۸۶| ده سؤال از رهبر انقلاب درباره‌ی برجام

شهید «رجب‌علی غلامی»

شهید «رجب‌علی غلامی» متولد شهر کابل در افغانستان در سال 1359 از افغانستان به
بجستان مهاجرت کرد و مدتی بعد به عنوان بسیجی به جبهه‌های نبرد حق علیه باطل شت
 1.76 مگابایت

صوت و ویدئو

خط حزب‌الله ۱۹۰| تحول به نفع مردم

امام صادق(ع) مرد مبارزه و علم و دانش بود
امام خامنه ای:
امام صادق(ع) مرد مبارزه و علم و دانش بودامام صادق(ع) مرد مبارزه بود، مرد علم و دانش بود و مرد تشکیلات بود. مرد علم و دانش بودن
 1.76 مگابایت

صوت و ویدئو

امام خامنه ای:
امام صادق(ع) مرد مبارزه و علم و دانش بودامام صادق(ع) مرد مبارزه بود، مرد علم و دانش بود و مرد تشکیلات بود. مرد علم و دانش بودن
 1.76 مگابایت

صوت و ویدئو

امام خامنه ای:
امام صادق(ع) مرد مبارزه و علم و دانش بودامام صادق(ع) مرد مبارزه بود، مرد علم و دانش بود و مرد تشکیلات بود. مرد علم و دانش بود

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها